تمدید مهلت دفاع از پایان‌نامه بر عهده دانشگاه‌هاست

به گزارش ویکی گرام، علی‌اکبر صفوی، رئیس تحقیقات و فناوری کارگروه تخصصی آموزش‌های الکترونیکی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: هر کجا که در برگزاری امتحانات به دلیل بیماری، فقر، آلودگی هوا و ... تاخیر ایجاد شود دانشگاه‌ها از طرف وزارت علوم این اختیار را دارند که مهلت دفاع از پایان نامه‌ را تمدید کنند و از این بابت هیچ مشکلی وجود ندارد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

او افزود: تمدید دفاع از پایان نامه‌ یا رساله دکتری از مسائل داخلی دانشگاه‌هاست و آن‌ها می‌توانند با برنامه ریزی صحیح در صورت درخواست و تقاضای دانشجویان این معضل را رفع کنند.

صفوی تصریح کرد: برای مثال در صورت بروز قطعی برق یا هر اتفاق دیگری در تهران، شیراز و یا هر شهر دیگردانشگاه‌ها می‌توانند دفاع از پایان نامه‌ را تمدید کنند.

رئیس تحقیقات و فناوری کارگروه تخصصی آموزش‌های الکترونیکی وزارت علوم ادامه داد: دانشگاه‌ها متناسب با مشکلات موجود اختیار تمدید یا عدم تمدید دفاع از پایان نامه و رساله‌ دکتری را دارند و از این بابت نیازی به تصمیم گیری وزارت علوم نیست، چرا که وزارتخانه از قبل این اختیار را به دانشگاه‌ها واگذار کرده است.

بیشتر بخوانید:
امتحان نو دانشجویان با تاخیر برگزار می‌شود
رایزنی وزارت علوم با ستاد کرونا برای ارائه حضوری دروس عملی
شیوه‌نامه اجرایی آزمون جامع دوره دکتری تخصصی در نیمسال اول ابلاغ شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
3 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
3 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
4 ماه پیش