پیگیری ۵۰ درصد افزایش حقوق کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای

به گزارش ویکی گرام، حسین سلمانی گفت: معتقدم با توجه به استفاده روز افزون شبکه‌های اجتماعی و افزایش پدیده انتشار اخبار کذب و افزایش فشار روانی بر جامعه ناشی از انتشار این اخبار، پیوست روابط عمومی از ارسال بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها جهت تنویر افکار عمومی ضرورتی اجتناب ناپذیراست.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

سلمانی عنوان کرد: همانگونه که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مصاحبه‌های مختلف به کرات اشاره کرده اند موضوع افزایش ۵۰ درصد امتیازات حقوق کارکنان غیر هیأت علمی دانشگاه‌ها در حال پیگیری است و در دانشگاه فنی و حرفه ای پیش‌نویس احکام به همراه مصوبه هیئت امنا آماده شده و سهم اعظم اعتبار مورد نیاز هم از درآمدهای اختصاصی، صرفه جویی در هزینه‌های جاری و مابقی آن با تخصیص سازمان برنامه و بودجه تأمین خواهد شد.

وی با اشاره بر اینکه تاکنون ۳ نشست تخصصی و هماهنگی تأمین منابع در دانشگاه برگزار شده است گفت: در دانشگاه فنی و حرفه ای بیش از ۵۵۰۰ عضو غیر هیأت علمی مشغول به فعالیت هستند که بار مالی این افزایش عدد قابل توجهی خواهد بود که در حال حاضر علاوه بر مسؤولین و مدیران وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همکاران حوزه اداره و مالی دانشگاه نیز در حال پیگیری این امر مهم هستند.

دبیر هیأت رئیسه دانشگاه فنی و حرفه ای ابراز امیدواری کرد با تأیید سازمان برنامه و بودجه اصلاح ضرایب حقوقی بازنشستگان نیز مشمول افزایش فوق گردد.

وی با اذعان این مطلب که در دانشگاه فنی و حرفه ای به دلیل گستره جغرافیایی و کثرت فعالیت‌های کارگاهی و آزمایشگاهی (بیش از ۳۲۰۰ کارگاه و آزمایشگاه در سراسر کشور) سهم عمده ای از مسوولیت‌های اجرایی در مراکز به عهده همکاران غیر هیأت علمی است خاطر نشان کرد: زیر ساخت‌های نرم افزارهای لازم برای اصلاح در امور اداری دانشگاه تهیه و آماده اجرا است.

بیشتر بخوانید:
احتمال پرداخت حقوق به دانشجویان دکتری
لزوم کنترل پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری
شرط چاپ مقاله برای دفاع از رساله دکتری، حذف شد


مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه در خصوص اجرای استفساریه شماره ۳۷/۵۸۵۸۸ مورخ ۹۹/۰۸/۱۲ مجلس شورای اسلامی در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی و پیمانی دانشگاه به رسمی قطعی عنوان کرد: اداره کل امور اداری دانشگاه طی بخشنامه شماره ۲۵/۸۳۷۱ مورخ ۹۹/۰۹/۰۵ از مراکز تابعه مستندات مربوط به ایثارگری همکاران مشمول را اخذ کرده اند تا جهت فرآیند تبدیل وضعیت آنان برابر بخشنامه شماره ۳۷۹۵۹۹ مورخ ۹۹/۰۹/۲۵ سازمان اداری و استخدامی کشور اقدام نمایند و پس از تأیید مدارک و مستندات توسط مراجع ذیصلاح و انجام مراحل امور گزینشی، اطلاعات مشمولین در سامانه سازمان امور اداری و استخدامی جهت اخذ مجوز و دریافت کد استخدامی صورت پذیرد.

 

1 دیدگاه

  • ناشناس
    1399-10-16 10:14:36
    بی خودترین دانشگاه همین دانشگاه فنی حرفه ایه

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
3 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
3 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
4 ماه پیش