جذب ۸۰ عضو هیئت علمی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای

ابراهیم صالحی عمران، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای درباره آخرین وضعیت جذب اعضای هیئت علمی اظهار کرد: بررسی اعضای هیئت علمی از طریق دانشگاه فنی و حرفه‌ای سالانه به روز انجام می‌شود. حدود ۲۰۰ عضو هیئت علمی جوان از زمان ریاست بنده جذب دانشگاه شده اند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

صالحی عمران تصریح کرد: هر سال سازمان امور اداری و استخدامی کشور کد‌های استخدامی برای جذب اعضای هیئت علمی را در اختیار ما قرار می‌دهد و مجوز‌های لازم از سوی وزارت علوم به دست ما می‌رسد که امسال بنا بر قول‌های انجام شده ۸۰ نفر به عنوان عضو هیئت علمی به ما معرفی خواهند شد و در حال پیگیری برای بیشتر شدن تعداد آنان هستیم.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای درباره ارتباط اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای با صنعت گفت: طبق مصوبه دانشگاه فنی و حرفه‌ای اعلام شده است تا تمامی اعضای هیئت علمی بعد از اتمام فرآیند جذب و موافقت شورای شورای آموزشی حتما به مدت یک سال برای حضور در صنعت دوره ببیند و کار‌های عملی را به خوبی فرا بگیرند تا مهارت عملی شان افزایش پیدا کند.

بیشتر بخوانید:
سهمیه ایثارگران، تنها سهمیه در کنکور سراسری است
دستورالعمل برگزاری جلسات پیش دفاع دانشجویان دکتری ابلاغ شد
فهرست دانشگاه‌های خارجی مورد تایید وزارت علوم 2021 تمام کشورها

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
5 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
5 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
6 ماه پیش