سه عضو هیات علمی در میان دانشمندان یک درصد برتر جهان

به گزارش ویکی گرام، دو عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک و یک عضو هیات علمی دانشکده مهندسی شیمی و مواد دانشگاه صنعتی شاهرود بر اساس آخرین اعلام پایگاه شاخص‌های اساسی علم (ESI) در جمع دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرار گرفتند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

به گزارش ایسنا، براساس آخرین نتایج اعلام شده از سوی پایگاه شاخص‌های اساسی علم، دکترمحمدحسین احمدی و دکترعلی اکبر ملکی دو عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک و دکتر ماشاالله رضاکاظمی، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی شیمی و مواد این دانشگاه، در جمع دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرارگرفتند.

پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز به ارائه فهرستی از پژوهشگران برتر دنیا می‌پردازد که هر دو ماه یک بار براساس آخرین تحولات در شبکه علم بین الملل روزآمد می‌شود.

بیشتر بخوانید:
فراخوان دعوت به همکاری تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی
امکان استعلام مدارک دانشگاهی با داشتن مشخصات افراد فراهم شد


مرجعیت علمی مبنای گزینش پژوهشگران برتر در پایگاه طلایه داران علم است و براساس تعداد ارجاعات صورت گرفته به پژوهش‌های پژوهشگران تعیین می‌شود و همچنین ارجاعات یا استنادها، بیانگر میزان استفاده از نتایج پژوهش‌های منتشر شده هستند.

بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، هر چقدر تعداد استنادهای صورت گرفته به پژوهش‌های یک محقق بیشتر باشد، کیفیت پژوهش‌های وی بالاتر بوده و این پژوهش‌ها از طرف جامعه علمی بیشتر پذیرفته شده اند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش