موضع آموزش و پرورش برای شرکت داوطلبان نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰

به گزارش ویکی گرام، مدیرکل دفتر متوسطه وزارت آموزش و پرورش درباره موضع این وزارتخانه نسبت به شرکت داوطلبان کنکوری نظام قدیمی در کنکور ۱۴۰۰ بیان کرد: کتاب‌های پایه دوازدهم تغییر نکرده است و داوطلبان مشکلی بابت منابع آزمون ندارد اما با این وجود باز هم طبق مصوبات مرکز سنجش و پذیرش اقدام خواهیم کرد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

در کنکور سال ٩٩، دانش آموزان می‌توانستند در آزمون ورودی شرکت کرده و مخیر بودند نظام جدید یا قدیم را انتخاب کنند و طبق آن سوالات در نظر گرفته شده را پاسخگو باشند.

مدیرکل دفتر متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه سیاست گذاری برای برگزاری کنکور همه ساله با شورای سنجش و پذیرش است، گفت: آنچه در سال ٩٩ مورد وثوق اکثر دانش آموز بود، اقدام قابل توجه و رضایت‌بخشی به نظر می‌رسید.

بیشتر بخوانید:
نحوه برگزاری ۲۵ هزار مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد
اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ در هفته آینده


پیشنهادی که آموزش و پرورش دارد صرفا مصلحت دانش آموزان است البته که هرچه در شورای سنجش و پذیرش تایید شود، مقید به آن خواهیم بودیم، اما معتقدیم که شیوه برگزاری کنکور سال ٩٩ مناسب بود.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
6 روز پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
1 هفته پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
1 ماه پیش