تدریس زبان انگلیسی در سوئد با مدرک تافل(TEFL(Teaching English as a Foreign Language

جهت مشغول به کار شدن در کشور سوئد در زمینه تدریس زبان انگلیسی و همچنین ورود به بازار کار رشته زبان انگلیسی در کشور سوئد، متقاضیان مدرک معتبر دانشگاه، گواهینامه تدریس و یا مدرک تافل (TEFL(Teaching English as a Foreign Language داشته باشند. به طور کلی، داشتن مدرک تافل (TEFL(Teaching English as a Foreign Language جهت تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم به افراد مختلف در کشورهای خارجی الزامی است.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای دریافت پذیرش از بهترین دانشگاههای دنیا

برای اینکه بتوانید به عنوان معلم و یا مدرس به صورت دائمی در کشور کشور سوئد مشغول به تحصیل شوید، حتما باید به آژانس ملی آموزش کشور سوئد گواهینامه معلم کشور سوئدی ارائه دهید. برای به دست آوردن گواهینامه، دانش زبان کشور سوئدی لازم است، بنابراین برای فراهم کردن بهترین شرایط ممکن برای درخواست صدور گواهینامه معلم کشور سوئدی، شرایط کار شما را تنظیم خواهیم کرد. در صورت نیاز متقاضیان می بایست برای افزایش میزان دانش خود در دوره های آموزشی اضافه شرکت کنند تا شرایط آن ها مطابق با شرایط مورد نیاز برای اشتغال در کشور سوئد باشد.

تدریس در مدارس کشور سوئد در مدارس دولتی و مدارس خصوصی امکان پذیر می باشد. معلمان مایل به تدریس در سیستم مدارس دولتی کشور سوئد باید دارای مدرک لیسانس آموزش و پرورش وگواهی تدریس باشند تا مجاز به تدریس دروس خاص و مقاطع درجه و مهارت کافی در زبان کشور سوئدی و انگلیسی باشند. معلمان دارای مجوز تدریس خارجی می توانند برای صدور گواهینامه معلم کشور سوئدی به آژانس ملی آموزش مراجعه کنند. سرانجام، مواضع تدریس در کشور سوئد به ندرت به صورت آنلاین تبلیغ می شود، به این معنی که به محض ورود به کشور، احتمالاً مجبور خواهید بود کار جستجو را شروع کنید.

➕ بیشتر بخوانید:
شرایط کار در سوئد
لیست مشاغل مورد نیاز سوئد
مزایای تحصیل درکشور سوئد

افراد فاقد گواهینامه تدریس می توانند در مقاطع تدریس ESL با مدرک لیسانس و گواهینامه تافل (TEFL(Teaching English as a Foreign Language واجد شرایط شوند. مدارس خصوصی زبان انگلیسی معمولاً از بازار انگلیسی تجارت برخوردار هستند که می تواند بسیار رقابتی باشد؛ در نظر گرفتن صلاحیت ویزای کار کشور سوئد مهم است. مانند بیشتر کشورهای عضو اتحادیه اروپا، برای شخصی که دارای گذرنامه اتحادیه اروپا می باشد، دریافت ویزای کار و اشتغال نسبت به فردی که دارای گذرنامه خارجی است، بسیار آسان تر خواهد بود. با مراجعه به مقاله تحصیل در کشور سوئد با مدرک دیپلم می توانید به صورت کامل از شرایط تحصیل در کشور سوئد با مدرک دیپلم مطلع شوید.

در کشور کشور سوئد، میزان درآمد معلمان و افرادی که زبان انگلیسی را تدریس می کنند، متفاوت می باشد. با در نظر گرفتن سابقه کاری و تجربه افراد، میزان دانش آن ها و مرکز و مدرسه ای که آن ها مشغول به کار در آن می باشند، میزان درآمد و حقوق افراد متغیر می باشد. به طور کلی، متقاضیانی که قصد دارند در بازار کار رشته زبان انگلیسی در کشور سوئد مشغول به کار شوند، می توانند از 700$ الی 3200$ (دلار) در ماه درآمد داشته باشند. 

 

1 دیدگاه

  • Zahra
    1399-07-28 08:38:33
    (TEFL(Teaching English as a Foreign Language مدرک تافل نیست مدرک تدریسه

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
1 هفته پیش

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
3 ماه پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
3 ماه پیش