تغییر در آیین نامه ترفیع سالیانه اساتید

 به گزارش ویکی گرام، معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس از برخی تغییرات در آیین نامه ترفیع سالیانه اساتید در سال جاری خبر داد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

محمدرضا کلباسی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برخی تغییرات در آیین نامه ترفیع سالیانه اساتید گفت: براساس تغییراتی که به تازگی در آیین نامه ترفیع سالیانه ایجاد شده، ترفیع براساس ۴ حوزه آموزشی، پژوهشی، بین المللی، اشتغال و کارآفرینی اعمال می شود.

کلباسی افزود: فعالیت های مربوط به کارآفرینی و اثرگذاری اجتماعی شامل تولید دانش فنی، اختراع و اکتشاف منجر به تولید و تجاری سازی محصول یا فرایند، کارآفرینی و اشتغال زایی در زمینه تخصصی هیات علمی، اثرگذاری روی جامعه ملی و جهانی در مقیاس فرهنگی و حل مشکلات مهم و ارائه نظریه علمی با ارائه راه حل برای حل مسائل کلان کشور می شود.

بیشتر بخوانید:
مهلت ثبت نام رشته‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها تمدید شد
اعلام نحوه حضور دانشجویان ارشد و دکتری در دانشگاه تهران
پذیرش بدون آزمون ارشد در دانشگاه آزاد/جزییات به زودی اعلام می شود


معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس خاطرنشان کرد: در حوزه فعالیت های بین المللی نیز مقالات مشترک با محققان خارج از کشور، عضویت در هیات تحریره نشریات بین المللی با نمایه معتبر، اخذ گرنت و یا دیگر اعتبارات مالی بین المللی، داشتن دانشجوی مشترک با همکاران خارجی، هدایت متقاضیان خارجی فرصت مطالعاتی بین المللی، تدریس در دانشگاه های معتبر خارجی، برگزاری مدرسه تابستانی و زمستانی با مشارکت همکاران خارجی و ... از شاخص های مهم ترفیع به شمار می روند.

وی در ادامه تصریح کرد: ثبت پتنت بین المللی، برگزاری کارگاه و سمینار آموزشی/پژوهشی بین المللی با مشارکت همکاران خارجی، جذب همکاری آموزشی و پژوهشی استادان و محققان خارجی از دیگر شاخص های مهم ترفیع در پایه بین المللی هستند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
1 هفته پیش

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
3 ماه پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
3 ماه پیش