امکان دریافت ویزای کار برای خانواده‌ی دانشجویان بین‌المللی در کانادا

همسر و فرزندان متقاضی می‌توانند مادامی‌که او مشغول به تحصیل است، از یکی از روش‌های زیر او را در کانادا همراهی کنند. اخذ ویزای کار همراه دانشجو برای بسیاری از متقاضیان پروسه‌ی نسبتاً پیچیده و نگران کننده‌ای است.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

ویزای توریستی همراه کانادا طول این نوع ویزا برای همراهان دانش‌جو تا حداکثر ۶ ماه است و امکان درخواست هم‌زمان با متقاضی اصلی (دانش‌جو) وجود دارد.

اگر یکی از والدین دارای ویزای کار یا تحصیل درکانادا باشد، فرزندان متقاضی برای دریافت ویزای تحصیلی نیازی به ارائه‌ی نامه قبولی از مدارس و دانش‌گاه‌ها ندارند و می‌توانند بدون آن درخواست ویزا کنند.

ویزای اجازه کار همراه کانادا اگر شما در یکی از مؤسسات معتبر به صورت تمام‌وقت پذیرفته شده‌اید یا در حین تحصیل هستید، همسر شما می‌تواند برای ویزای کار اقدام کند. این ویزا به ایشان اجازه می‌دهد که به صورت تمام‌وقت و بدون دریافت مجوز در کانادا، کار یا تحصیل کنند.

➕ بیشتر بخوانید:

مهاجرت به کانادا
هزینه زندگی در کانادا
تسهیلات جدید برای دانشجویان بین المللی کانادا
کدام مشاغل در کانادا بیشترین نیروی انسانی را می‌طلبدبدین ترتیب کلیه اعضای درجه‌ی یک خانواده‌ی دانش‌جو می‌توانند زندگی در کانادا را تجربه کنند. همسر و یا شریک قانونی: دانش‌جوی بین‌المللی می‌تواند برای اجازه‌ی کار آزاد درخواست دهد.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
18 ساعت پیش

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
3 ماه پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
3 ماه پیش