اعتراض دانشجویان علمی کاربردی به نحوه ارائه واحد ترم تابستان

به گزارش ویکی گرام، دانشگاه علمی کاربردی هر ساله اقدام به برگزاری کلاس های ترم تابستان جهت تسهیل در تحصیل دانشجویان می کند و دانشجویان می توانند در زمان مقرر نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند، امسال تابستان نیز این دانشگاه ترم تابستانی ارائه می دهد اما با این تفاوت که فقط ۶ واحد (۲ واحد کارورزی و ۴ واحد معرفی به استاد) ارائه می دهد آن هم فقط به دانشجویانی که در سال جاری فارغ التحصیل می شوند.  

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه 

تعداد زیادی از دانشجویان هستند که اگر در ترم تابستان سال جاری این ۶ واحد را اخذ کنند، می توانند در مهر ماه ۲۰ واحد دیگر اخذ کرده و فارغ التحصیل شوند ولی با توجه به برنامه ریزی دانشگاه جامع علمی کاربردی این امتیاز از دانشجویان سلب شده است.

بنابراین تعدادی از دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی با تماس با خبرگزاری مهر نسبت به نحوه ارائه واحد ترم تابستان ۹۹ این دانشگاه اعتراض داشته و خواستار ارائه واحد به دیگر دانشجویان نیز شدند.
 

بیشتر بخوانید:


فراخوان دانشگاه جامع امام حسین برای جذب هیئت علمی و پژوهشگر
راهکار وزارت علوم برای شناسایی مدارک تحصیلی و پایان‌نامه‌های جعلی
رزومه خالی داوطلبان دکتری از مدرک زبان؛ بلایی که کرونا بر سر کنکوری‌ها آورد


0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
5 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
5 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
6 ماه پیش