شرایط دانشجویان شهریه پرداز در ترم آینده

به گزارش ویکی گرام، حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور درباره کاهش شهریه دانشجویان برای ترم آینده با توجه به مجازی بودن آموزش‌ها و مشکلات ناشی از آن اظهار کرد: شهریه برای دانشجویان در ترم جدید کاهش پیدا نمی‌کند.

او افزود: از آن جایی که استادان در آموزش‌های مجازی همانند آموزش‌های حضوری به همان شکل و مبلغ، حقوق خود را می‌گیرند، ضمن اینکه استادان توقع دارند با توجه به افزایش حقوقی که در دانشگاه‌های دولتی به وجود آمده است و افزایش سطح تورم در جامعه افزایش حقوق هم داشته باشند.

طیبی تصریح کرد: در شهریه دانشجویان موسسات غیرانتفاعی تغییرات زیادی داده نمی‌شود، اما جهاد دانشگاهی این موضوع را به شدت تحت کنترل قرار داده و توصیه کرده است که با وجود حداکثر سقف افزایش هزینه‌ها مواظب وضعیت شهریه دانشجویان در پرداخت این هزینه باشد.

بیشتر بخوانید:
شکایت سازمان سنجش آموزش کشور از یک استاد دانشگاه
جزئیات تازه از برگزاری کنکور پرحاشیه ۹۹/ احتمال تعویق کنکور
اعلام آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه آزاد


شرایط دانشجویان شهریه پرداز در ترم آینده
او اظهار کرد: دانشجویانی که در پرداخت شهریه با توجه به مجازی بودن بودن آموزش‌ها در ترم آینده با مشکل مواجه هستند علاوه بر تخفیف در برخی از حوزه‌ها برای آنان معافیت در نظر گرفته شود تا هیچ دانشجویی با این مشکل مواجه نشود.

رئیس جهاد دانشگاهی کشور در پایان یادآوری کرد: به عنوان فردی که باید نامه تخفیف شهریه دانشجویان در ترم آینده و معافیت آنان را امضاء کنم باید بگویم که تمامی موسسات آموزش عالی کشور وضعیت همه دانشجویان را در پرداخت شهریه رعایت می‌کنند و این یکی از وظایف ما در نهاد انقلابی یا همان جهاد دانشگاهی است که باید به آن رسیدگی شود.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
2 ماه پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
2 ماه پیش

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
3 ماه پیش