شرایط ثبت نام دکتری بدون آزمون سال ۹۹ دانشگاه آزاد

به گزارش ویکی گرام، ثبت نام دکتری بدون آزمون (استعداهای درخشان) سال ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد از ۱۵ مرداد ماه آغاز شده است و تا پایان مرداد ماه ادامه دارد. داوطلبان در صورت داشتن شرایط ویژه استعداد‌های درخشان مقاطع دکتری تخصصی می توانند در این مرحله از دکتری بدون آزمون شرکت کنند.

بیشتر بخوانید:
شکایت سازمان سنجش آموزش کشور از یک استاد دانشگاه
جزئیات تازه از برگزاری کنکور پرحاشیه ۹۹/ احتمال تعویق کنکور
اعلام آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه آزاد


تمام حائزین شرایط درخواست کننده دوره دکتری تخصصی شامل استعداد‌های برتر و فارغ التحصیلان ممتاز بر اساس حداقل معدل ۱۷ برای رشته‌های دامپزشکی، ۱۸.۵ برای رشته‌های علوم انسانی و ۱۷ و نیم برای سایر رشته‌ها با رعایت سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی بر اساس معدل و رتبه بندی و متناسب با ظرفیت برای هر یک از رشته محل‌های انتخابی گزینش و برای مصاحبه علمی به گروه‌های تخصصی مربوطه معرفی می‌شوند.

امتیاز نهایی هر داوطلب بر اساس شاخص‌های پژوهشی- آموزشی و مصاحبه منطبق بر شیوه نامه اجرایی محاسبه و به عنوان شاخص برای گزینش نهایی داوطلبان ملاک عمل قرار می‌گیرد.

دارا بودن حداقل نمره پایان نامه ۱۸.۵۰ برای کلیه رشته های تحصیلی.

تبصره: در خصوص دانش آموزختگانی که ارزیابی پایان نامه آن‌ها به صورت توصیفی بوده است تنها دانش آموختگانی که پایان نامه آن‌ها با درجه عالی ارزیابی شده است مجاز به ثبت نام در دوره بدون آزمون (استعداد درخشان) خواهند بود.

متقاضیان شرکت در دوره بدون آزمون استعداد درخشان مقطع دکتری تخصصی باید رشته‌ای متجانس با رشته فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد خود را در مجموعه انتخاب کنند و در زمان ثبت نام از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند.

داوطلبان دوره بدون آزمون در صورت کسب شرایط دعوت به مصاحبه لازم است نسخه‌ای از فایل مقالات و تولیدات علمی چاپ شده در مجلات ISI یا مجلات علمی پژوهشی فارسی زبان و غیر فارسی زبان داخلی یا خارجی یا ISC خود را با فرمت اعلام شده در زمان مصاحبه به گروه تخصصی مربوطه ارائه کنند.
 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
2 ماه پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
2 ماه پیش

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
3 ماه پیش