ثبت‌نام دانشجویان امیرکبیر از 15 شهریور آغاز می‌شود/ پذیرش جدید در آبان ماه

به گزارش ویکی گرام، سیاوش خرسندی معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیر کبیر، با بیان اینکه بیشترین دانشجویان این دانشگاه در رشته مهندسی برق تحصیل می‌کنند، گفت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حال حاضر دارای ۱۲  هزار دانشجو است که هر سال در زمان پذیرش  ۲۵۰۰ دانشجو اضافه می‌شود. در پایان سال نیز همین تعداد فارغ‌التحصیل می‌شوند.

وی افزود: نحوه برگزاری کلاس‌ها در نیم سال تحصیلی مهرماه به صورت ترکیبی خواهد بود، به طوری که  نیمی از دانشجویان در ابتدا در کلاس درس و دانشگاه حضور پیدا می‌کنند و نیمی دیگر نیز به صورت مجازی آموزش می‌بینند، این در حالی است که پس از گذشت نیمی از زمان ترم تحصیلی دانشجویان جایگزین خواهند شد.

بیشتر بخوانید:
تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99
نتیجه نشست تصمیم گیری درباره برگزاری زمان کنکور مشخص شد
دانلود رایگان سوالات تخصصی و عمومی آزمون کارشناسی ارشد


خرسندی تصریح کرد: در برنامه ریزی که انجام شده است، باید تعداد دانشجویان در زمان حضور در دانشگاه و کلاس درس نصف جمعیت اصلی دانشگاه باشند که بتوان به دانشجویان خوابگاه تحویل داد. از طرفی باید به این نکته اشاره کنم که دانشجویانی که به صورت حضوری در دانشگاه حاضر می‌شوند علاوه بر دریافت خوابگاه از همه امکانات رفاهی و آموزشی برخوردار خواهند بود.

وی در پایان گفت: در حال حاضر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رشته مهندسی برق با ۴ گرایش و مهندسی مکانیک بیشترین تعداد دانشجو را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
2 ماه پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
2 ماه پیش

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
3 ماه پیش