آزمون متمرکز دانشگاه علمی کاربردی به صورت غیرحضوری برگزار می شود

به گزارش ویکی گرام، معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: آزمون متمرکز پایان نیم سال دوم ۹۹_۹۸ دانشگاه به صورت غیرحضوری برگزار می شود. محسن محمدزاده از برگزاری آزمون‌ متمرکز پایان نیم سال دوم ۹۹-۹۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت غیرحضوری (برخط) خبر داد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: آزمون‌های متمرکز پایان نیم سال با درس مهارت و قوانین کسب و کار در نوبت دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ به صورت غیر حضوری(برخط) آغاز شد.

وی گفت: این آزمون با ۸۵۰۷ نفر از دانشجویان مشمول آزمون متمرکز از ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۱ مردادماه سالجاری (بازه نوبت اول) شروع شد و نوبت دوم آن نیز از ساعت ۱۳:۳۰ برگزار می‌ شود. در نوبت اول ۶۵۰۷ نفر شرکت کرده اند و دو هزار نفر نیز برای آزمون نوبت دوم می­ توانند شرکت کنند. توصیه اکید می ­شود به دانشجویان مشمول آزمون در امتحانات بعدی در نوبت اول شرکت کنند.

بیشتر بخوانید:
تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99
نتیجه نشست تصمیم گیری درباره برگزاری زمان کنکور مشخص شد
دانلود رایگان سوالات تخصصی و عمومی آزمون کارشناسی ارشد


محمدزاده بیان کرد: این آزمون شنبه ۱۱ مرداد ماه، با درس دانش جمعیت و خانواده امروز از ساعت ۱۵ با تعداد ۲۲۹۹۵ نفر دانشجو ادامه خواهد یافت. انتظار داریم دانشجویان مشمول این آزمون در بازه نوبت اول شرکت کنند. بدیهی است چنانچه مشکلی از جمله قطع شدن اینترنت برای دانشجویان اتفاق بیفتد می­ توانند در ساعت ۱۶:۳۰ امروز در نوبت دوم آزمون شرکت کنند.

وی اظهار کرد: آزمون‌های متمرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی در نیم سال دوم تحصیلی ۹۸-۹۹ با ۲۴۴۵۰۸ نفردرس و در ۲۳ عنوان درسی از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۷ به صورت همزمان در کل کشور برگزار می‌شود.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
2 ماه پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
2 ماه پیش

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
3 ماه پیش