وزارت علوم و ستاد ملی کرونا هر چه سریع‌تر برگزاری یا تعویق کنکور را مشخص کنند

به گزارش ویکی گرام، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه مجلس برای نظارت بر اقدامات دولت در بحث مقابله با کرونا ورود جدی‌تری خواهد داشت، گفت: در موضوع کنکور نیز وزارت علوم و ستاد ملی مقابله با کرونا باید سریع‌تر تصمیم نهایی را اتخاذ کنند.

پروین صالحی‌مبارکه، با تأکید بر اینکه تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا باید از سوی همه مسئولان و دستگاه‌های مختلف موردتوجه قرار بگیرد، اظهار کرد: رعایت دستورات این ستاد باهدف کاهش آسیب‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا لازم است.

وی با بیان اینکه در موضوع برگزاری یا تعویق کنکور نیز باید منتظر اعلام نظر نهایی ستاد ملی مقابله با کرونا باشیم، افزود: وقتی تعداد موارد ابتلا به کرونا در کشور افزایش می‌یابد یعنی جایی از زنجیره دچار مشکل شده؛ ازاین‌رو اعمال مجدد محدودیت‌ها می‌تواند کمک‌کننده باشد.

بیشتر بخوانید:
مردان، بیشترین متقاضیان دکتری دانشگاه ها
انتقاد رئیس سازمان سنجش از اظهارنظر افراد غیر مرتبط و غیرمسئول درباره کنکور


نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از شیوع این ویروس و ابتلا به آن جلوگیری کنند، تصریح کرد: متأسفانه بی‌توجهی برخی به رعایت بهداشت در شرایط فعلی مشکلات عدیده‌ای را ایجاد کرده است.

صالحی‌مبارکه با بیان اینکه مسئولان اجرایی باید پاسخگوی چرایی عدم اعمال محدودیت‌ها برای مقابله با کرونا باشند، گفت: مجلس نیز به‌طور حتم پیگیر وضع محدودیت‌های جدید برای مقابله با کرونا خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تأکید بر اینکه در بحث شیوع کرونا ما در اجرا با مشکل مواجه هستیم، افزود: بعد نظارتی مجلس برای رصد و نظارت اقدامات دولت در بحث مقابله با کرونا جدی‌تر خواهد شد.

وی با بیان اینکه در موضوع کنکور نیز وزارت علوم و ستاد ملی مقابله با کرونا باید سریع‌تر تصمیم نهایی را اتخاذ کنند، تصریح کرد: باید تمهیدات لازم برای برگزاری یا تعویق کنکور در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به دودستگی رخ‌داده در میان داوطلبان، گفت: برخی از داوطلبان آماده برگزاری آزمون بوده و برخی دیگر نیستند، ازاین‌رو برای پایان‌بخشی به این نوع اظهارات ستاد ملی مقابله با کرونا باید هر چه زودتر تصمیم‌گیری کرده و اطلاع‌رسانی کند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
3 روز پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
4 روز پیش

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
1 ماه پیش