انتخاب استاد ایرانی به عنوان دبیر سه مجله ISI

به گزارش ویکی گرام، دکتر محمد پورمحمود آقابابا، عضو هیئت علمی گروه مهندسی برق دانشکده فناوری های صنعتی دانشگاه صنعتی ارومیه، به عنوان دبیر مجله ISI با عنوان Proceedings of the Institution of Mechanical Engineers, Part I: Journal of Systems and Control Engineering از انتشارات SAGE انتخاب شد.

به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید

 این مجله در معتبرترین پایگاه های علمی-استنادی مانند JCR، SJR، ISI و Scopus نمایه شده است.

هم‌زمان، این عضو هیئت علمی به عنوان دبیر با مجلات معتبر دیگری از انتشارات Springer همکاری دارد و مشارکت به عنوان عضو هیئت تحریریه چندین مجله معتبر بین المللی از جمله International Journal of Advanced Intelligence Paradigms ، Electric Power Components & Systems و An International Journal of Optimization and Control را نیز در کارنامه پژوهشی خود دارد.

بیشتر بخوانید:
جوان ایرانی در بین ۱۰ فرد تأثیرگذار دنیا قرار گرفت
دو استاد ایرانی در میان دانشمندان برتر پر استناد جهان در ماه ژوئن ۲۰۲۰


وی همچنین عضو کمیته های علمی کنفرانس های متعدد داخلی و خارجی بوده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، پیش از این نیز نام دکتر پورمحمود آقابابا در سه سال متوالی در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، در فهرست دانشمندان یک درصد برتر پژوهشی جهان از منظر میزان استناد به مقالات منتشر شده، قرار گرفته بود.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
3 روز پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
4 روز پیش

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
1 ماه پیش