زمان برگزاری آزمون‌های زبان انگلیسی وزارت بهداشت اعلام شد

به گزارش ویکی گرام، بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، نخستین آزمون‌ زبان انگلیسی MHLE وزارت بهداشت در روز پنجشنبه دوم مرداد ماه برگزار می شود.

به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید

از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی، زمان برگزاری آزمون‌های زبان انگلیسی عمومی MHLE وزارت بهداشت اعلام شد. بر این اساس این آزمون امسال در  پنج نوبت برگزار خواهد شد که نخستین آزمون در روز پنجشنبه دوم مرداد ماه برگزار خواهد شد.

آغاز ثبت نام و ویرایش پنجاه و هفتمین آزمون زبان انگلیسی عمومی MHLE وزارت بهداشت از ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۱۵ تیرماه آغاز شده است و داوطلبان تا ساعت ۱۵ روز ۲۱ تیرماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام و ویرایش اقدام کنند. زمان آغاز توزیع کارت ورود به آزمون ۳۱ تیرماه است.

بیشتر بخوانید:
زمان و نحوه برگزاری آزمون جامع دکتری آزاد
جزئیات شركت در آزمون دكتری (Ph.D) سال 1399 اعلام شد
سه سناریو برای برگزاری مصاحبه آزمون دکتری در سال ۹۹


همچنین پنجاه و هشتمین آزمون زبان انگلیسی عمومی MHLE وزارت بهداشت در روز ۱۳ شهریور ماه امسال برگزار خواهد شد. ضمن این که آزمون‌های بعدی به ترتیب در  روزهای ۱۰ مهر، ۲۰آذر و ۱۶ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا، آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت دارای ۱۰۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل( ۳۰ پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری و ۱۰۰  نمره ( بدون نمره منفی) است.

آزمون‌های دوره‌های ۵۷ و ۵۸ زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت که به دلیل شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاده بود به همان ترتیب و با عنوان دوره‌های ۵۷ و ۵۸ در تاریخ‌های مذکور برگزار خواهد شد. افرادی که پیش‌تر در دوره‌های ۵۷ و یا ۵۸  ثبت نام کرده‌اند، نیازی به ثبت نام دوباره ندارند و با همان کد ثبت نام قبلی متعلق به هر دوره می‌توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه، شرکت در آزمون و دریافت کارنامه اقدام کنند

با توجه به افزوده شدن حوزه‌های جدید، این داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند در بازه‌های زمانی اعلام شده  ( همزمان با ثبت نام داوطلبان جدید) به سایت مراجعه و در صورت وجود ظرفیت، محل برگزاری آزمون خود را تغییر دهند و در غیر این صورت نیاز به اقدامی ندارند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 هفته پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
1 هفته پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
1 ماه پیش