تعداد مجلات ایرانی در جدیدترین شاخص تاثیر پایگاه جی سی آر

به گزارش ویکی گرام، پایگاه جی سی آر، شاخص تاثیر ۲۰۱۹ را منتشر کرد. بر اساس اعلام این پایگاه، از ایران ۴۰ مجله در این پایگاه حضور دارند.

به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید

 'BioImpacts'  'DARU-Journal of Pharmaceutical Sciences', 'International Journal of Civil’  Engineering', و 'Journal of Nanostructure in Chemistry'، مجلاتی هستند که در سال گذشته در این رتبه‌بندی حضور نداشتند ولی امسال توانسته‌اند در این پایگاه حضور داشته باشند.

بالاترین شاخص تاثیر به ترتیب مربوط به Journal of Nanostructure in Chemistry، International Journal of Health Policy and Management و BioImpacts به ترتیب با مقادیر ۴.۰۷۷، ۳.۸۲۱ و ۳.۴۷۵ است. در حالی که سال گذشته بالاترین شاخص تاثیر مجله ایرانی برابر با ۴.۴۸۵ بود.

بنا بر اعلام پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی، میانگین شاخص تاثیر مجلات ایرانی در سال ۲۰۱۹ برابر با ۱.۴۱ و سال ۲۰۱۸ برابر با ۱.۲۱ است، بنابراین این شاخص در سال ۲۰۱۹، ۰.۲۰ واحد رشد داشته است. بر اساس آن چه در ویکی‌پدیا بیان شده است، JCR یا گزارش استنادی مجلات یک نشریه سالانه بهداشت و درمان و تقسیم علوم از تامسون رویترز است.

بیشتر بخوانید:
انتقال دانشجویان شاغل در دانشگاه‌های خارجی به کشور نگران‌کننده است
پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه شهید بهشتی تمدید شد/ اضافه شدن رشته های جدید
داوطلبان خواستار تعویق تمامی کنکور‌های سراسری / آیا تعویق چند باره کنکور امکان پذیر است؟

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
2 هفته پیش

سلام آیا در رشته فیزیک نظری برای دانشگاه زوریخ در مقطع دکترا با داشتن۲مقاله isiومعدل کارشناسی ۱۶و ارشد ۱۷ دانشگاه دولتی خوب یعنی کارشناسی یزد وارشد تهران وایلتس ۶میتوان فول فاند گرفت و یه کم هزینه سفر .....تشکر 
3 هفته پیش

سلام. ببخشید با توجه به شرایط تحریم آیا امکان گرفتن بورسیه از امریکا هست؟
و سوال دوم اساتید هییت علمی که از امریکا دعوتنامه داشته باشند میتونن برن؟ 
1 ماه پیش