بهترین سن برای متقاضیان مهاجرت به کشور استرالیا

امتیاز سن یکی از تاثیر گذارترین فاکتورها در مهاجرت به کشور استرالیا و اخذ انواع ویزاهای اقامت از طریق مهارت و کار کشور استرالیا است. آنچه که مسلم است دولت نیز مانند دیگر کشورهای مهاجرپذیر بدنبال مهاجرین جوان و پر انرژی است تا بتواند از این طریق افراد متقاضی جوان و ماهر را وارد بازار کار و صنعت خود کند و از این طریق اقتصاد خود را پویا و در حال رشد نگه دارد.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

به این نکته توجه داشته باشید که امتیاز سن شما در سیستم امتیازبندی مهاجرت به این کشور در آخرین مرحله فرایند اخذ اقامت شما محاسبه میشود، زمانی که شما دعوتنامه ای برای تکمیل کردن درخواست خود از اداره مهاجرت و شهروندی کشور استرالیا دریافت می کنید. شما باید تا تکمیل مدارک کامل خود و پس از دریافت دعوتنامه امتیاز سن خود را محاسبه کنید. برای مثال اگر الان ارزیابی خود را از سازمان ارزیاب گرفته اید و ۳۲ سال دارید، اما دعوتنامه خود را ۸ ماه بعد میگیرید، این بدان معناست که شما وارد ۳۳ سالگی شده اید و امتیاز شما از ۳۰ امتیاز به ۲۵ امتیاز کاهش پیدا میکند. بنابراین شما باید پس از مشاوره با ایجنت خود دقیقا بدایند که به طور محتمل چه زمانی دعوتنامه شما خواهد آمد. و توجه به این نکته باعث میشود که مخصوصا برای متقاضیان ایرانی که زمان دریافت ویزا و دعوتنامه آنها کمی طولانی تر از معمول خواهد بود تصمیم درستی را اتخاذ کنید یا اینکه هزینه های گزافی نکرده و از این طریق متضرر نشوید. توجه داشته باشید این بدان معنا نیست که شما اصلا نمیتوانید برای اقامت اقدام کنید.

سیستم امتیازدهی اداره مهاجرت کشور استرالیا:

متقاضیان بین ۱۸ تا ۲۴ سال ۲۵ امتیاز دریافت می کنند.
متقاضیان بین ۲۵ تا ۳۲ بیشترین امتیاز به عبارت ۳۰ دریافت می کنند.
متقاضیان بین ۳۳ تا ۳۹ سال ۲۵ امتیاز دریافت می کنند.
متقاضیان بین ۴۰ تا ۴۴ سال با افت شدید در شانس خود ۱۵ امتیاز دریافت می کنند.

در نتیجه بهترین سن برای متقاضیان مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزاهای اقامت ۱۸۹، ساب کلاس ۱۹۰ و ساب کلاس ۴۸۹ ، همچنین ویزا های کاری مثل ۴۸۲ و غیره … بین ۲۶ تا ۳۲ سال می باشد که بیشترین امتیاز فاکتور سن را دریافت می کنند.

➕ بیشتر بخوانید:
کدام دانشگاه ها و موسسات ایرانی مورد تایید استرالیا هستند؟
نکاتی درباره تحصیل رایگان و اخذ بورسیه از دانشگاه‌های استرالیا
بیشترین صدور دعوت نامه استرالیا در کدام مشاغل بوده است؟

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
2 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
3 ماه پیش