گزارش انتخاب های استانی فدرال کانادا در ماه گذشته

در تاريخ ٢٨ می برای ٣٥١٥ نفر از متقاضيان اقامت دايم دعوت نامه صادرگردید. این دوره منحصرا محدود به داوطلبان Canadian Experience Class بود. همچنین حداقل امتیاز مورد نیاز برای واجد شرایط بودن داوطلبان در این دوره ٤٤٠ بود.

به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید 

در آخرین دوره انتخاب استان ساسكچوان، برای ٢٥٢ نفر از داوطلبان دعوت نامه استانی صادر شد. از این تعداد، ١٢٧نفر از طریق سیستم اكسپرس انتري فدرال درخواست داده بودند وهمچنین برای ١٢٥نفر از کاندیداهایی که برای مشاغل مورد تقاضا درخواست داده بود، دعوت نامه استانی صادر شد.

در آخرين انتخاب ماه مي، استان آلبرتا ، ٢٠٠ دعوتنامه صادر كرد. حداقل امتیاز برای کاندیدا ٣٢٢ بود. از ابتدای سال ٢٠٢٠ تاکنون ١٤٠٧ دعوت نامه برای متقاضیان مهاجرت به آلبرتا صادر شده است. 🔻استان منيتوبا، در تاريخ ٢٦ می، ٩٩ دعوت نامه صادر كرد. از ابتدای سال ٢٠٢٠ تاکنون٢٠٣٠ دعوتنامه برای نامزدهای مهاجرت در این دسته ها ارسال شده است.
انتخاب های استانی فدرال کانادا- wikigeram.jpg
در آخرین دوره انتخاب استان بريتيش كلمبيا برای ١٣٣ نفر از داوطلبان استانی دعوت نامه صادر گردید.

در استان نوااسكوشيا در ٢٢ ماه مي یک برنامه جدید نامزدی استانی (PNP) برگزار و برای پرستاران متقاضی برنامه استانی دعوت نامه صادر شد. جزئیات معیارهای انتخاب در این قرعه کشی منتشر شد، اما اعلام نشد که چند نفر دعوت شده اند. داوطلبان باید حداقل مدرک کارشناسی و سه سال سابقه کار به عنوان یک پرستار رسمی داشته باشند، همچنین بایستی از آزمون زبان (CLB) نمره 8 یا بالاتر را در زبان های انگلیسی یا فرانسوی کسب نموده باشند.

در استان پرنس ادوارد آيلند، از زمان بحران تاکنون، ٣برنامه انتخاب استانی برگزار شده است و در مجموع براي ٢٩ نفر دعوت نامه صادر شده است.

➕ بیشتر بخوانید:
معادل مدارک تحصیلی ایران در کشور کشور کانادا برای مهاجرت
شاغلان این مشاغل زودتر در کشور کشور کانادا استخدام می‌شوند

مشاغل پر تقاضا با بالاترین میزان پرداختی در کشور کشور کانادا در سال 2020
کشور کشور کانادا پس از کووید-‏‏19 فرصت های شغلی بیشتری در اختیار مهاجران قرار میدهد
 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
2 هفته پیش

سلام آیا در رشته فیزیک نظری برای دانشگاه زوریخ در مقطع دکترا با داشتن۲مقاله isiومعدل کارشناسی ۱۶و ارشد ۱۷ دانشگاه دولتی خوب یعنی کارشناسی یزد وارشد تهران وایلتس ۶میتوان فول فاند گرفت و یه کم هزینه سفر .....تشکر 
3 هفته پیش

سلام. ببخشید با توجه به شرایط تحریم آیا امکان گرفتن بورسیه از امریکا هست؟
و سوال دوم اساتید هییت علمی که از امریکا دعوتنامه داشته باشند میتونن برن؟ 
1 ماه پیش