نرم افزارهای محبوب آموزش الکترونیک در جهان

به گزارش ویکی گرام، نرم افزارهای زیادی در ایام کرونا برای آموزش الکترونیک مورد استفاده قرار گرفته است اما برخی از محبوبیت بیشتری برخوردارند. اکنون همانطور که شیوع ویروس کرونا در جهان ادامه دارد روز به روز یادگیری دیجیتالی نیز گسترده‌تر می‌شود و این نوع یادگیری اکنون بخش جدایی ناپذیر مطالعات دانشجویان در دانشگاه‌ها شده است.

به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید

این نوع یادگیری همچنین سبب شده تا اساتید دانشگاه‌ها برای ارائه آموزش‌های الکترونیک مشتاق‌تر شوند و از محل زندگی خود مطالب بیشماری را برای یادگیری به اشتراک بگذارند. بسیاری از زبان آموزان در جهان اکنون این فرصت را پیدا کرده‌اند به راحتی محتواهای مورد نیاز خود را پیدا کنند. این مدل آموزش تقریباً هیچ هزینه جانبی برای مخاطبان جهانی ندارد به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در این مدت از نرم افزارهای زیادی برای ارائه آموزش الکترونیک در جهان استفاده شده  استکه در این مطلب به برخی از این نرم افزارها اشاره می‌شود. Hangouts Google ،Microsoft Teams ،Skype، Teams، Zoom و WebEx کلاس‌های آنلاین را ارائه می‌دهند که بسیار مورد توجه قرار گرفتند.

در رتبه بعدی نرم افزارهایی نظیرMoodle ،Explain Everything ،Schoology ،Instructure’s Canvas، Blackboard ،Illuminate Education ،Whiteboard و Google Classroom برای آموزش آنلاین مورد استفاده قرار گرفتند و مخاطبان زیادی را حذب کرده‌اند.

➕ بیشتر بخوانید:
تقویم آموزشی نیمسال دوم دانشگاه شریف اعلام شد
تصمیمات سازمان سنجش آموزش کشور برای زمان قطعی برگزاری آزمون ها
وزارت علوم: اگر ستاد ملی کرونا مجوز بدهد، دانشگاه‌ها بعد از ماه رمضان بازگشایی می شود

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش