نرم افزارهای محبوب آموزش الکترونیک در جهان

به گزارش ویکی گرام، نرم افزارهای زیادی در ایام کرونا برای آموزش الکترونیک مورد استفاده قرار گرفته است اما برخی از محبوبیت بیشتری برخوردارند. اکنون همانطور که شیوع ویروس کرونا در جهان ادامه دارد روز به روز یادگیری دیجیتالی نیز گسترده‌تر می‌شود و این نوع یادگیری اکنون بخش جدایی ناپذیر مطالعات دانشجویان در دانشگاه‌ها شده است.

به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید

این نوع یادگیری همچنین سبب شده تا اساتید دانشگاه‌ها برای ارائه آموزش‌های الکترونیک مشتاق‌تر شوند و از محل زندگی خود مطالب بیشماری را برای یادگیری به اشتراک بگذارند. بسیاری از زبان آموزان در جهان اکنون این فرصت را پیدا کرده‌اند به راحتی محتواهای مورد نیاز خود را پیدا کنند. این مدل آموزش تقریباً هیچ هزینه جانبی برای مخاطبان جهانی ندارد به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در این مدت از نرم افزارهای زیادی برای ارائه آموزش الکترونیک در جهان استفاده شده  استکه در این مطلب به برخی از این نرم افزارها اشاره می‌شود. Hangouts Google ،Microsoft Teams ،Skype، Teams، Zoom و WebEx کلاس‌های آنلاین را ارائه می‌دهند که بسیار مورد توجه قرار گرفتند.

در رتبه بعدی نرم افزارهایی نظیرMoodle ،Explain Everything ،Schoology ،Instructure’s Canvas، Blackboard ،Illuminate Education ،Whiteboard و Google Classroom برای آموزش آنلاین مورد استفاده قرار گرفتند و مخاطبان زیادی را حذب کرده‌اند.

➕ بیشتر بخوانید:
تقویم آموزشی نیمسال دوم دانشگاه شریف اعلام شد
تصمیمات سازمان سنجش آموزش کشور برای زمان قطعی برگزاری آزمون ها
وزارت علوم: اگر ستاد ملی کرونا مجوز بدهد، دانشگاه‌ها بعد از ماه رمضان بازگشایی می شود

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
2 هفته پیش

سلام آیا در رشته فیزیک نظری برای دانشگاه زوریخ در مقطع دکترا با داشتن۲مقاله isiومعدل کارشناسی ۱۶و ارشد ۱۷ دانشگاه دولتی خوب یعنی کارشناسی یزد وارشد تهران وایلتس ۶میتوان فول فاند گرفت و یه کم هزینه سفر .....تشکر 
3 هفته پیش

سلام. ببخشید با توجه به شرایط تحریم آیا امکان گرفتن بورسیه از امریکا هست؟
و سوال دوم اساتید هییت علمی که از امریکا دعوتنامه داشته باشند میتونن برن؟ 
1 ماه پیش