مدت اعتبار ویزای کاری کشور آلمان چقدر است؟

مدت اعتبار این نوع ویزا به مدت قرارداد کاری فرد بستگی دارد اما به صورت متداول مدت اعتبار این ویزا حداکثر ۴ ساله خواهد بود و در صورتی که مدت قرار داد کاری فرد از ۴ سال بیشتر باشد باید بعد از اتمام این ۴ سال درخواست تمدید ویزا را بدهد. در هر بار تمدید ویزای کاری کشور آلمان باید مدارک مورد نیازی که در ابتدا به کشور مبدا ارائه داده شده بود دوباره ارائه داده شود. ویزای کاری کشور آلمان پس از گذشت چند دوره تمدید و پس از گذشت حدود ۳۳ ماه قابل تغییر به ویزای دائم یا اقامت دائم خواهد بود ومهاجرت به آلمان صورت میگرد.

➕ بیشتر بخوانید:
مهاجرت به آلمان
مشاغل مورد نیاز در آلمان
هزینه زندگی و تحصیل در کشور آلمان

دوره‌های فنی و حرفه ای (آوسبیلدونگ) در آلمان

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
2 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
3 ماه پیش