این قلم هوشمند می‌تواند نوشته‌تان را ذخیره کند تا بعدا روی دستگاه‌های همراه ذخیره شوند


 سال‌ها است که شرکت Moleskine سعی می‌کند میان نوشته‌های آنالوگ و فایل‌های دیجیتالی پل ارتباطی بزند.
 


این شرکت در سال ۲۰۱۶ یک قلوم هوشمند به نام Smart Writing Set به مبلغ ۲۰۰ دلار معرفی کرد که راه‌کاری مرکب از قلم، کاغذ هوشمند خاص و یک اپلیکیشن بود. این قلم می‌توانست هر چیزی را که شما روی کاغذ می‌کشید یا می‌نویسید برای یک دستگاه هوشمند مانند تبلت یا اسمارت‌فون بفرستد.


اکنون، این شرکت یک قلم هوشمند جدید به نام Pen+ Ellipse با قیمت ۱۸۰ دلار عرضه کرده است که دیگر نیاز به ارتباط آنلاین با اپلیکیشن و دستگاه‌های همراه ندارد و می‌تواند نوشته‌ها را به صورت آف‌لاین ذخیره و بعدا روی دستگاه‌ها بریزد.

این قابلیت قلم هوشمند جدید Moleskine برای مواقعی که در مترو و اتوبوس، مکان‌های شلوغ، خارج از خانه و در محیط با نور کم یا بدون برق هستید؛ بسیار مفید است چون می‌توانید کارهای خود را دنبال کنید و بعدا نوشته‌ها را در اولین اتصال؛ دانلود و روی دستگاه‌ همراه‌تان ذخیره کنید.◾️الان بنویسید، بعدا ذخیره کنید

برخلاف قلم هوشمند قبلی این شرکت که تنها روی کاغذهای مخصوص قابلیت نوشتن و کشیدن خطوط را داشت؛ قلم Pen+ Ellipse امکان نوشتن روی کاغذهای معمولی و در دفترهای دلخواه کاربران را فراهم می‌کند.
 

با تغییر نوک این قلم می‌توان روی کاغذهای معمولی نوشت ولی این نوشته‌ها قابلیت دیجیتالی‌ شدن ندارند. برای ذخیره نوشته باید یک کاغذ خاص به نام Moleskine Smart Writing Set به مبلغ ۳۰ دلار خریداری شود.
 این قلم از یک طراحی سنتی سود می‌برد و اگر از نزدیک به آن خیره نشوید؛ ممکن است با یک خودنویس معمولی اشتباه گرفته شود. یک محفظه برای پر کردن جوهر و استفاده معمولی روی کاغذهای عادی دارد.
این قلم هوشمند یک درگاه USB برای شارژ دارد و اپلیکیشن آن برای هر سه پلتفرم ویندوز موبایل، اندروید و iOS عرضه شده است. این اپلیکیشن می‌تواند صفحات، تاریخ‌ها و زما‌ن‌ها را شناسایی و سازمان‌دهی و در طبقه‌بندی نوشته‌ها و اسناد به کاربر کمک کند.

 

شرکت Moleskine می‌گوید افرادی که دوست دارند نوشته‌ها و نقاشی‌های آن‌ها سریعا دیجیتالی شود، قاعدتا باید هزینه آن را پرداخت و بتوانند کاغذهای مخصوص ذخیره متون را خریداری کنند.
 

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت من میخوام به آلمان مهاجرت کنم.
3 سال پیش

سلام
کسی تونسته یه اختراع به ثبت برسونه و در مرکزرشد دانشگاه هم فعاله و یه دفتر داره چطوری میتونه به استرالیا مهاجرت کنه؟
3 سال پیش

سلام. لطفا راجع به بورسیه زیر شاخه های رشته هنر راهنمایی میفرمایید.ممنون
3 سال پیش