تخفیف 20 درصدی هزینه ثبت نام ویزای توریستی کانادا

 ویزای توریستی کانادا معمولا به شکل ویزای تک ورود single entry یا ویزای مولتیپل کانادا multiple entry یا همان ویزای پنج ساله کانادا صادر میشود. ویزای توریستی برای متقاضیان ایرانی معمولا یا به صورت سینگل اینتری به مدت درخواست متقاضی یا به صورت مولتیپل اینتری به مدت ۵ سال (یا پایان مهلت پاسپورت) صادر میشود. بر اساس قانون کلی حداکثر زمانی که توریست کانادا میتواند بدون خروج از کانادا در این کشور بماند ۶ ماه است. نکته قابل توجه دارندگان ویزای توریستی کانادا این است که داشتن ویزای بازدید از کانادا به معنی داشتن اجازه ورود به این کشور نمیباشد. بلکه آفیسر در هنگام ورود به خاک کانادا باید تشخیص دهد که ماهیت حضور فرد در کانادا موقت خواهد بود و متقاضی بازدید از کانادا قصد ماندن در کانادا را پس از ویزای کوتاه مدت ندارد.


فرآیند درخواست ویزای توریستی از اهمیت بسیار برخوردار است و نحوه ارائه مدارک مورد نیاز بسیار مهم و قابل توجه می‌باشد. سالانه متقاضیان زیادی به علت عدم رعایت الزامات و شرایط در زمان ارائه مدارک به سفارت با رد درخواست خود مواجه می شوند. همچنین عده‌ای از افراد سودجو اقدام به تهیه دعوت‌نامه‌های جعلی و نامعتبر برای مسافرین نموده‌اند و این اقدام باعث ریجکت شدن ویزای کانادا از سوی سفارت این کشور و یا بازگرداندن مسافران از فرودگاه کانادا به ایران می شود. سفارت کانادا نیز در رابطه با صدور ویزا برای ایرانیان سخت‌گیری‌های خود را نسبت به گذشته بیشتر کرده است.

کارشناسان ویکی گرام با همراهی شما در فرآیند بررسی شرایط لازم، آماده سازی مدارک و ترجمه رسمی، ثبت نام در سایت سفارت و همچنین تنظیم برنامه سفر متناسب با آن درصد صدور ویزای کانادا را برای اقدام‌کنندگان تا حد زیادی بالا می‌برند.

هزینه ثبت نام با 20 درصد تخفیف فقط: 300 دلار کانادا

تنها تا پایان ژانویه فرصت دارید تا از تخفیف فوق العاده ویکی گرام برخوردار شوید.
اقدام از طریق ارسال پیام درخواست به شماره 09216618489 (واتس اپ و تلگرام)
برای اطلاع بیشتر اخذ ویزای توریستی کانادا به این لینک مراجعه کنید.

➕ بیشتر بخوانید:

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
3 روز پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
4 روز پیش

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
1 ماه پیش