تخفیف 20 درصدی هزینه ثبت نام ویزای توریستی کانادا

 ویزای توریستی کانادا معمولا به شکل ویزای تک ورود single entry یا ویزای مولتیپل کانادا multiple entry یا همان ویزای پنج ساله کانادا صادر میشود. ویزای توریستی برای متقاضیان ایرانی معمولا یا به صورت سینگل اینتری به مدت درخواست متقاضی یا به صورت مولتیپل اینتری به مدت ۵ سال (یا پایان مهلت پاسپورت) صادر میشود. بر اساس قانون کلی حداکثر زمانی که توریست کانادا میتواند بدون خروج از کانادا در این کشور بماند ۶ ماه است. نکته قابل توجه دارندگان ویزای توریستی کانادا این است که داشتن ویزای بازدید از کانادا به معنی داشتن اجازه ورود به این کشور نمیباشد. بلکه آفیسر در هنگام ورود به خاک کانادا باید تشخیص دهد که ماهیت حضور فرد در کانادا موقت خواهد بود و متقاضی بازدید از کانادا قصد ماندن در کانادا را پس از ویزای کوتاه مدت ندارد.


فرآیند درخواست ویزای توریستی از اهمیت بسیار برخوردار است و نحوه ارائه مدارک مورد نیاز بسیار مهم و قابل توجه می‌باشد. سالانه متقاضیان زیادی به علت عدم رعایت الزامات و شرایط در زمان ارائه مدارک به سفارت با رد درخواست خود مواجه می شوند. همچنین عده‌ای از افراد سودجو اقدام به تهیه دعوت‌نامه‌های جعلی و نامعتبر برای مسافرین نموده‌اند و این اقدام باعث ریجکت شدن ویزای کانادا از سوی سفارت این کشور و یا بازگرداندن مسافران از فرودگاه کانادا به ایران می شود. سفارت کانادا نیز در رابطه با صدور ویزا برای ایرانیان سخت‌گیری‌های خود را نسبت به گذشته بیشتر کرده است.

کارشناسان ویکی گرام با همراهی شما در فرآیند بررسی شرایط لازم، آماده سازی مدارک و ترجمه رسمی، ثبت نام در سایت سفارت و همچنین تنظیم برنامه سفر متناسب با آن درصد صدور ویزای کانادا را برای اقدام‌کنندگان تا حد زیادی بالا می‌برند.

هزینه ثبت نام با 20 درصد تخفیف فقط: 300 دلار کانادا

تنها تا پایان ژانویه فرصت دارید تا از تخفیف فوق العاده ویکی گرام برخوردار شوید.
اقدام از طریق ارسال پیام درخواست به شماره 09216618489 (واتس اپ و تلگرام)
برای اطلاع بیشتر اخذ ویزای توریستی کانادا به این لینک مراجعه کنید.

➕ بیشتر بخوانید:

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
2 هفته پیش

سلام آیا در رشته فیزیک نظری برای دانشگاه زوریخ در مقطع دکترا با داشتن۲مقاله isiومعدل کارشناسی ۱۶و ارشد ۱۷ دانشگاه دولتی خوب یعنی کارشناسی یزد وارشد تهران وایلتس ۶میتوان فول فاند گرفت و یه کم هزینه سفر .....تشکر 
3 هفته پیش

سلام. ببخشید با توجه به شرایط تحریم آیا امکان گرفتن بورسیه از امریکا هست؟
و سوال دوم اساتید هییت علمی که از امریکا دعوتنامه داشته باشند میتونن برن؟ 
1 ماه پیش