چگونه وقت تضمینی سفارت بگیریم؟

شما با توجه به ویزای درخواستی خود، باید با افسران ویزای کشور مقصد مصاحبه کنید. حالا بسته به کشور مقصدتان، یا باید با افسران ویزا مصاحبه کنید و یا فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری به سفارت و یا کارگزاری مراجعه کنید. به دلیل ازدیاد درخواست متقاضیان ویزا، سفارت خانه ها و کنسولگری ها تصمیم گرفتند تا برای جلوگیری از شلوغی و ازدحام متقاضیان، سیستم تعیین وقت سفارت را پیاده سازی کنند. وقت سفارت مانند نوبت بانکی است. با این تفاوت که چند دقیقه و یا چند ساعت بعد نوبت شما فرا نمی‌رسد بلکه ممکن است، ۱ روز، ۱ ماه و حتی ۱ سال بعد نوبت مراجعه شما به سفارت فرا برسد.

به کانال ویکی گرام در تلگرام بپیوندید

وقت سفارت فوری، به شما اجازه می‌هد حتی در ۱ ساعت بعد در سفارت خانه حضور داشته باشید. معمولا کارگزاران و آژانس ها برای وقت سفارت فوری هزینه بیشتری نسبت به وقت معمولی سفارت می‌گیرند. اما اگر بخواهید به اصل مطلب نگاه کنید، کار سخت و زمان گیری انجام نمی‌شود بلکه فقط با هوشیاری بالا عمل می‌کنند و شما هزینه بیشتر را، فقط بابت شناخت کامل سفارت کشور مقصد و تجربه بالای آن ها پرداخت می‌کنید.

اکثر کشورها در ایران سفارت دارند،  ولی اگر کشور مورد نظرشما در ایران سفارت نداشته باشد، جای نگرانی نیست، چرا که میتوانید به کشورهایی مثل امارات بروید و از سفارت کشور مورد نظرخود در امارات اقدام کنید. مسلما که باید اول وقت سفارت بگیریم تا حضوری مراجعه کنیم و مدارک خود  را ارائه دهیم. گرفتن وقت سفارت یک سری مقدمات دارد، و از طرف خود سفارت تعیین میشود و باید سر ساعت و تاریخ تعیین شده در آنجا حاضر باشید.

ویکی گرام را در اینستاگرام دنبال کنید

پروسه تعیین وقت سفارت در کشورهای مختلف مانند مدارک مورد نیاز برای ویزا ، متفاوت است. در سفارت برخی کشورها باید حتما حضور پیدا کنید و وقت بگیرید ولی برخی دیگر میتوان از طریق اینترنت و تلفن هم وقت گرفت. سفارت بعد از گرفتن اطلاعات و هزینه، به شما وقت میدهد.

ما تضمین می کنیم در تاریخ دلخواه شما وقت تضمینی سفارت را ارائه دهیم. جمله ای که در سایت ها و مکان های مختلفی ممکن است دیده باشید. بله ما هم تضمین می کنیم اما نکاتی است که باید بدانید. زمانی که وقت سفارت برای شما اخذ می شود باید مطابق با آنچه سفارت می گوید؛ باشد. برای این که وقت تضمینی سفارت را داشته باشید می توانید به ما اطمینان کنید. ما در کمترین زمان ممکن وقت سفارت را برای شما اخذ می کنیم و می توانید به سفارت مراجعه کنید. دقت داشته باشید که برای تعطیلات به خصوص عید نوروز بهتر است هر چه زودتر اقدام نمایید.
➕بیشتر بخوانید:
ترجمه مدارک برای اخذ پذیرش از دانشگاه های بین المللی
 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مسئولین سایت پرمحتوا ویکی گرام.

ببخشید در مورد بورسیه ها در قسمت شرایط  بعضی از بورسیه ها نوشته داشتن مدرک زبان ولی در بعضی ها نوشته مهارت داشتن در زبان.میخواستم بدونم بین این دو شرط تفاوتی وجود داره؟یعنی در همه ی بورسیه ها باید مدرک ربان فرستاده بشه یا نه؟

و اینکه برای پزشکان عمومی امکان تحصیل در مقطع Phd در خارج از کشور وجود داره؟ و اگر وجود داره نیازی به تطبیق مدارک هست یا فقط ارسال مدارک کافیه؟

تشکرفراوان
6 روز پیش

سلام آیا در حال حاضر دکترای حرفه ای فیزیوتراپی در ایران وجود داره؟
7 روز پیش

سلام برای رشته مددکاری اجتماعی چه نوع بورسیه هایی وجوودارد؟به کدام کشورها؟
1 ماه پیش