بنتلی در سالگرد صد سالگی خود کتاب تاریخچه این شرکت را منتشر کرد

شرکت بنتلی در سالگرد صد سالگی خود کتاب تاریخچه این شرکت را منتشر کرده است که قیمت آن از بسیاری از خودروهای سوپر اسپورت هم بیشتر است.

این کتاب در گران‌قیمت ترین نسخه با حدود ۲۶ کیلوگرم وزن و با ۸۰۰ صفحه، ۲۶۰ هزار دلار قیمت دارد. این قیمت بیش از ۱۰ برابر خودروهای متوسط روبه بالا است.
 در داخل جلد کتاب از لاستیک خودرو مسابقه‌ای بنتلی استفاده شده که توانسته بود قهرمان مسابقه اتومبیل‌رانی آلمان شود. افرادی که این کتاب را می‌خرند به تور کارخانه بنتلی برده می‌شوند و یک شب را در هتل پنج ستاره کافه رویال لندن سپری خواهند کرد.

نسخه قیراط که گران‌قیمت‌ترین نسخه این کتاب است، ۲۶۰ هزار دلار قیمت دارد و با الماس‌های مختلفی تزئین شده است.
این کتاب البته نسخه‌های ارزان‌قیمت‌تری هم دارد و تیراژ نسخه‌های ارزان قیمت آن  ۵۰۰ عدد است. روی جلد این کتاب‌ها از برند اصلی بنتلی استفاده شده است. در جلد این کتاب از چرم استفاده شده دراتومبیل‌های بنتلی  بهره گرفته شده و پوشش این کتاب از آلومینیومی است که در موتورهای بنتلی استفاده می شود.

👇 بیشتر بخوانید:
آئودی خودروی هیدروژنی می‌سازد
آیا رونالدو صاحب گران‌ترین خودرو است؟
مهم‌ترین ماشین خودروسازی فولکس‌واگن بعد از بیتل و گلف

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش